Powrót do listyDzień Książki w Bibliotece

Z okazji promocji czytelnictwa i dnia książki 24 kwietnia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie z dziećmi z przedszkola „Promyczek”.

Przedszkolaki zwiedziły „królestwo biblioteki”, czyli wypożyczalnie. Oglądały książki, wypowiadały się na temat ich okładek, wielkości, różnych kształtów. Po przez zabawę miały możliwość opowiedzieć o swoich ulubionych postaciach poznanych z książek. Wspólnie tworzyły definicję książki.
Dzieci wysłuchały wiersza pt. „Kłopoty w bibliotece”- M. Przewoźniaka, następnie poznały etap powstawania książki od pisarza do czytelnika. Tego dnia nie zabrakło również tematycznych zagadek, które dzieci bardzo lubią.
Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom jak ważne jest czytanie książek oraz obcowanie z nią od najmłodszych lat

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook