Powrót do listy„Dzień Misia” odbędzie się w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej

Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci oraz ich opiekunów i jest organizowane z okazji przypadającego na 25 listopada Dnia Pluszowego Misia. Będą gry, zabawy, tańce, piosenki i niespodzianki. Nie
zabraknie też pamiątkowych zdjęć z misiem. Wydarzenie będzie promocją sekcji Akademia Małolata, działającej w PCAS-ie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć jak pracujemy z maluszkami i zapisać swoje pociechy na zajęcia.
– Oferta Powiatowego Centrum Animacji Społecznej jest skierowana zarówno do młodszych jak i starszych dzieci. To nie tylko zajęcia sekcyjne, ale również wiele imprez, skierowanych do naszych
najmłodszych odbiorców. Bardzo serdecznie zapraszam, aby przyjść z dziećmi, pobawić się, miło spędzić czas i oczywiście do zapisania pociech do Akademii Małolata, działającej w PCAS-ie.
Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie pod nr 44 724 63 34.
„Dzień Misia” odbędzie się 21 listopada. Początek zabawy o godz. 16.00.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook