Powrót do listyDzień Różowej Wstążki w Galerii Tomaszów

13 października, w piątek, w związku z miesiącem walki z rakiem piersi, w Galerii Tomaszów odbędzie się Dzień Różowej Wstążki. Na terenie centrum, pełnego różowych akcentów kolorystycznych, stanie specjalna wystawa na bazie sesji zdjęciowej zorganizowanej przez Fundację Amazonki. Dostępne będą
pokazy samobadania piersi na fantomach oraz porady i informacje dla wszystkich kobiet. Przed centrum pojawi się mammobus, gdzie można będzie zrobić bezpłatne badania profilaktyczne.
Październik to miesiąc walki z rakiem piersi, który jest najczęściej występującym nowotworem u kobiet. W piątek, 13 października, w Galerii Tomaszów w godz. 10:00-18:00 odbędą się obchody Dnia Różowej Wstążki we współpracy z Fundacją Zdrowy Biust, Milena Sklep z bielizną Triumph oraz Fundacją Amazonki z
Tomaszowa Mazowieckiego. Na parkingu galerii stanie mammobus, w którym w godzinach od 9:00 do 17:00 kobiety w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie skorzystać z badań profilaktycznych. Dodatkowo na każdą z pań będzie czekał upominek kosmetyczny.
W centrum, na placu głównym przy H&M odbędzie się wystawa fotograficzna przygotowana przez Fundację Amazonki na podstawie sesji zdjęciowej kobiet, które wygrały z rakiem. Przy specjalnym stoisku będzie można skorzystać z porad i otrzymać niezbędne kontakty od doświadczonych osób. Dzięki współpracy Milena Sklep i Fundacji Zdrowy Biust prowadzone będą pokazy samobadania piersi na fantomach, a także udostępniane materiały edukacyjne oraz informacyjne.
Profilaktyczne akcje zdrowotne to jedne z najważniejszych akcji społecznych, jakie organizujemy w Galerii Tomaszów. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas i fundusze potrzebne na badania. Z całego serca zachęcam wszystkie nasze klientki do skorzystania z wiedzy i diagnostyki związanej z rakiem piersi. Dbanie o
własne zdrowie to najważniejszy obowiązek każdego z nas ” – mówi Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.
 
Bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez NFZ skierowane są do kobiet w wieku 50-69 lat (w 2023 roku są to Panie urodzone w latach 1973-1954), które w czasie ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z badania. Na badanie trzeba się zgłosić z dowodem osobistym. Istnieje możliwość wcześniejszych zapisów
telefonicznych poprzez infolinię – nr telefonu to 42 254 64 17. Wcześniejsze zapisy ułatwią pracę organizatorom i pozwolą uniknąć kolejek.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook