Powrót do listyDzień Sąsiada w Treście

6 lipca 2019 r. Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Babki” w Treście gmina Tomaszów Mazowiecki zorganizowało Dzień Sąsiada pod hasłem ,,Weź koszyk i zaproś sąsiada”. Podczas spotkania odbyło się wiele konkursów i zabaw dla dzieci i dorosłych. Największą atrakcją okazał się rzut gumofilcem i wbijanie gwoździ w pień. Nawet kobiety nie dały za wygraną i uczestniczyły w tej konkurencji. Przeciąganie liny, Tresta i reszta świata, wzbudziło moc pozytywnych emocji. Gospodarze przywitali gości poczęstunkiem a zakończyli dobrą zabawą przy muzyce. Frekwencja była oszałamiająca. 
Organizatorzy dziękują wszystkim sąsiadom za przybycie a członkom Koła za organizację i zaangażowanie. Dzień sąsiada zapisze się już na stałe do kalendarza wydarzeń „Swojskich Babek”.

Dzień Sąsiada trwał dwa dni. Konkursy, których nie zdążyliśmy przeprowadzić w sobotę, odbyły się w niedzielę.

Opublikowany przez KGW ,,Swojskie Babki" w Treście Wtorek, 9 lipca 2019

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook