Powrót do listyDziś premiera nowego klipu Mr. Sebii

Już dziś premiera nowego klipu Mr Sebii – mieszkańca powiatu tomaszowskiego w Polo tv! Będzie to teledysk do piosenki disco polo „Niezła z ciebie sztuka”. Tym razem Mr Sebii na scenerię klipu wybrał nie piękne, skąpane w słońcu włoskie uliczki a opuszczone magazyny w Piotrkowie! Co z tego wyszło? Przekonacie się już dziś w Polo tv! Premiera o 17.15 w Disco Studio.

Piosenka „Niezła z ciebie sztuka” opowiada o dziewczynie, koło której kręci się pewien chłopak. Próbuje ją poderwać na różne sposoby – mówi nam Sebastian Zys, lider Mr Sebii. – Projekt powstał już kilka miesięcy temu ale został wrzucony do szuflady. Po długich przemyśleniach zdecydowaliśmy się go jednak zrealizować. Zdjęcia powstały w opuszczonych magazynach przy stacji kolejowej w Piotrkowie. W tej ciekawej scenerii, pełnej graffiti, w strugach padającego deszczu udało nam się zrealizować bardzo fajne ujęcia. Zobaczycie też sporo śmiesznych scen – zdradza szczegóły nowej produkcji wokalista.

W teledysku wystąpiły tancerki z tomaszowskiego KS Aster.

Premiera klipu w środę w Disco Studio! Program rozpocznie się o godzinie 17.15. Nie przegapcie.

Źródło: polotv.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook