Powrót do listyEdukacja finansowa – kurs w MBP

Tomaszowska Miejska Biblioteka Publiczna jest jedną z 20 bibliotek w Polsce, które przystąpiły do projektu „Edukacja Finansowa w Bibliotekach Publicznych” współfinansowanego w ramach „Programu Unii Europejskiej Erasmus+”, a w Polsce realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W związku z realizacją projektu osoby 55 + mogą skorzystać z bezpłatnego kursu z edukacji finansowej prowadzonego przez MBP, którego pierwsze spotkanie odbędzie się 18 maja o godzinie 8.30. Zapisy pod numerem telefonu 44 724 67 39.

Projekt ma na celu zwiększenie poziomu wiedzy finansowej osób dorosłych poprzez nowe podejście i wykorzystanie ogromnego potencjału bibliotek publicznych jako nieformalnych edukatorów i instytucji zajmujących się kształceniem przez całe życie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook