Powrót do listyFerie z książką w bibliotece

Z powodu pandemii nie możemy spotkać się na zajęciach z Małymi Czytelnikami w naszych placówkach, jednak zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w akcji „Ferie z książką”. Hasło przewodnie brzmi: „Biblioteczne inspiracje na zimowe atrakcje”. Prosimy, śledźcie fanpage Miejskiej Biblioteki Publicznej, znajdziecie tam propozycje zabaw i prac plastycznych na zimowe dni. Najmłodsi czytelnicy, którzy w dniach 04.01-15.01 br. odwiedzą Oddział dla Dzieci i  Młodzieży przy pl. Kościuszki 18 i wypożyczą książkę, otrzymają drobny upominek. Prosimy, pamiętajcie o czytaniu!

Na zdjęciu widzimy dziewczynkę wybierającą książkę.

Zdjęcie przedstawiające wystawę tematyczną książek o zimie w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP z okazji rozpoczęcia ferii zimowych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook