Powrót do listy„Festiwal Pasji i Talentów” – konkurs

Tworzysz albo robisz coś ciekawego i chciałbyś pokazać swoją pasję? Weź udział w konkursie „Festiwal Pasji i Talentów”. To wyjątkowy konkurs bez ograniczeń, w którym pasja i talent odgrywa główna rolę! Skierowany jest do wszystkich mieszkańców miasta bez względu na wiek. Konkurs realizowany w ramach tegorocznego Tomaszowskiego Forum Trzeźwości pod hasłem „Z pasją po zdrowie”.

Podsumowanie konkursu i możliwość prezentacji swojej pasji czy talentu odbędzie się 20 czerwca 2021 roku na Przystani Miejskiej przy ul. PCK. Zgłoszenie konkursowe wypełnione i podpisane (do pobrania wraz z regulaminem konkursu poniżej) należy doręczyć do dnia 14.06.2021 r. do godz. 15:30 na adres e-mail: wsp@tomaszow-maz.pl, osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia ul. P.O.W. 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.

Regulamin konkursu, karty zgłoszeń w załącznikach. Zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook