Powrót do listyFinał Pucharu Polski i MP Masters w Arenie

W najbliższy weekend 27-28.02. w Arenie Lodowej odbędzie się Finał Pucharu Polski w Łyżwiarstwie Szybkim oraz Mistrzostwa Polski Masters. Finałowa edycja Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Polski Mastersów zostały przeniesione z Warszawy do Tomaszowa Mazowieckiego.

Zawody w ramach Finału Pucharu Polski rozpoczną się o godzinie 10. Po ich zakończeniu około godz. 15 rozpoczną się zawody Mistrzostwa Polski Masters na dystansach.

Program zawodów

I dzień zawodów:

500 m kobiety
500 m mężczyźni
1000 m kobiety
3000 m mężczyźni

II dzień zawodów:

1500 m kobiety
1500 m mężczyźni
Bieg drużynowy kobiet
Bieg drużynowy mężczyzn

Jednocześnie w trakcie Pucharu Polski nastąpi próba bicia rekordu Polski na 10.000 m przez zawodniczkę Magdaleną Czyszczoń.

II dzień zawodów rozpoczyna się o godz. 9 próbą bicia rekordu Polski w biegu godzinnym przez Norberta Piekielnego. Następnie o godzinie 11.00 rozpocznie się PUCHAR POLSKI i Mistrzostwa Polski Masters – dzień II

Transmisja Live z zawodów będzie dostępna na kanale You Tube Areny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook