Powrót do listyFinał Tomaszowskiego Lata w PCAS-ie

Już w piątek, 18 czerwca, odbędzie koncert finałowy IV Integracyjnego Konkursu Piosenki Tomaszowskie Lato 2021. Na scenie zaprezentują się młodzi wokaliści, laureaci konkursu, którzy nadesłali swoje zgłoszenia on-line. Konkurs cieszy się dużą popularnością i w tym roku bierze w nim udział 60 osób. Wokaliści rywalizują w kategoriach: przedszkole, klasy 0 – IV, klasy V – VIII i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych do 21 roku życia, zarówno pełnosprawni, jak i niepełnosprawni. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody i to właśnie oni zaprezentują się na scenie PCAS-u w koncercie.

– Tak naprawdę do końca nie wiedzieliśmy, czy uda nam się zaprosić choćby laureatów na koncert i po odbiór nagród, bo kiedy ogłaszaliśmy konkurs, obowiązywały bardzo duże restrykcje pandemiczne. Po raz drugi już zmuszeni byliśmy zastosować formę on-line i tak też napływały do nas zgłoszenia. Teraz, gdy już możemy zaprosić gości w nasze progi, zdecydowaliśmy o stacjonarnym finale konkursu, bo wszyscy już jesteśmy spragnieni kontaktu z drugim człowiekiem, zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością, tak, by wiedzieć, że jesteśmy podziwiani, doceniani i chętnie oglądani. Po to właśnie pracuje Powiatowe Centrum, by młodzież mogła się prezentować na naszej scenie czy to wokalnie, czy teatralnie, także zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ten koncert. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie, a wszelkie informacje dostępne są pod nr. 44 724 63 34 – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor PCAS-u.

Początek wydarzenia o godz. 13.oo.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook