Powrót do listyGaszyn Challange w Tomaszowie [film]

– Wyszedłem przed dom, postanowiłem nagrać krótki film, wpłaciłem, oczywiście, pieniążki na Wojtusia, po czym wykonałem 10 pompek i nominowałem kolejnych 5 osób – tłumaczy Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Efekt kuli śnieżnej Ruszyła lawina pompek. Do „pompowania dla Wojtusia” zapalili się nie tylko strażacy, ale też policjanci, strażnicy więzienni, radni gmin i powiatów, bankowcy, handlowcy, producenci mebli. Pompowali wszyscy – w miarę możliwości. Liczyła się dobra wola, zabawa, a przede wszystkim cel: zbiórka dla chorego Wojtusia. W końcu do akcji wkroczyło wojsko. Bardzo szybko Gaszyn Challenge przekroczył granice i dotarł do Berlina. W ten sposób znalazły się pieniądze na lek dla Wojtusia. – Jest to jednorazowy wlew dożylny tego leku, który powoduje, że organizm Wojtka będzie w stanie produkować sam białko odpowiedzialne za neurony ruchowe – mówi Izabela Howis. Gaszyn Challenge jednak wciąż trwa. Pieniądze są zbierane na rzecz innych chorych dzieci. Zbiórka na rzecz Wojtusia Howisa i innych dzieciaków jest prowadzona na platformie SiePomaga.pl

Pomaganie jest dziecinnie proste…
Nominacja dotarła do Klubu Kibica KS  Lechia Tomaszów Mazowiecki
Dziękują za nominację KS Lechii Tomaszów Maz. kasę wpłacili, 10 pompek zrobili nominowali następnych do zadania. Czy Klub Kibica PGE Skra Bełchatów oraz Klub Kibica SPS Chrobry Głogów przyjmą wyzwanie? Mają 48 godzin.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook