Powrót do listyDzień Dziecka z wędką

8 czerwca na leśnym zbiorniku Lesisko Zarząd Koła nr 6 Nowy Glinnik oraz Gmina Lubochnia zorganizowali Gminne Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

Jak co roku nasz impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Na liście startowej pojawiło się 36 zawodników- 24 chłopców i 12 dziewczynek. Zawody trwały 2 godziny i wszyscy łącznie z opiekunami i kibicami stwierdzili, że impreza jest super. Szkoda trochę, że ryby nie współpracowały z wędkarzami ale nie wszystko da się załatwić.

Zwycięzcami w kategorii dziewczynki zostały Zuzia Latosińska, Kasia Kagankiewicz i Iga Makowska. Wśród chłopców na podium stanęli Igor Krawczyk, Bartek Noga oraz Rafałek Latosiński. Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary i nagrody. Nagrody wędkarskie dzięki uprzejmości sponsorów otrzymali również wszystkie dzieci biorące udział w dzisiejszych zawodach a były to kołowrotki, wędki, koszulki, czapeczki, torby wędkarski i wiele, wiele innych akcesoriów wędkarskich.

Organizatorzy i sponsorzy nie zapomnieli o słodkim poczęstunku dla milusińskich wszak to zawody z okazji ich święta. Wszystkie dzieci otrzymały okazałe torby słodyczy.

Tradycyjnie na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów oraz opiekunowie i kibice spotkali się przy ognisku i biesiadzie z pieczonymi kiełbaskami.

Już teraz możemy obiecać, że za rok znów będą takie zawody.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym sponsorom. Dzięki Wam uśmiech na buziach dzieciaczków był nieoceniony. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie i liczymy na pomoc za rok.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook