Powrót do listy„I Ty zostaniesz Mistrzem” – następcy Bródki wyłonieni

W miniony weekend 23-24 stycznia pod krytym dachem Areny Lodowej odbyły się łyżwiarskie Ogólnopolskie Zawody Dzieci pod hasłem „I Ty zostaniesz Mistrzem” organizowane wspólnie przez Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego, Okręgowy Związek Łyżwiarstwa Szybkiego oraz Tomaszowskie Centrum Sportu. Do zawodów zgłosiło się 281 zawodników z 21 klubów z całej Polski.
Ogólnopolskie Zawody Dzieci dały szansę  zdobycia najlepszych wyników na świecie ocenianych według międzynarodowego rankingu Speed Skating Results. Na pierwszym miejscu tego rankingu w swojej kategorii wiekowej znalazła się 12-letnia tomaszowianka – Lena Węglarska – zawodniczka z KS Pilicy. Zawodnicy walczyli o Puchary Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera oraz medale. Impreza odbyła się bez udziału publiczności. Zawody okazały się być rekordowe również pod względem liczby wyświetleń na kanale You Tube.
Podczas dwóch dni zawodów aż 7 tys. internautów śledziło biegi najzdolniejszych młodych panczenistów.
Zawody pierwotnie miały odbyć się w Elblągu, jednak finalnie zostały przeniesione do Tomaszowa Mazowieckiego. Retransmisja zawodów dostępna na kanale You Tube Areny Lodowej.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook