Powrót do listyInne niż zawsze „Spotkanie Wigilijne” w Inowłodzu

Przed nami niezwykły czas w roku – Święta Bożego Narodzenia, które mają ten niezwykły urok i przez każdego nas zarówno dzieci jak i dorosłych, są wyczekiwane przez cały rok. To właśnie z tymi świętami wiążą się najpiękniejsze wspomnienia.
Oczekiwanie na narodziny Bożej Dzieciny sprawia, że na wszystko patrzymy zupełnie inaczej, zapominamy o urazach i przykrościach, otwierają nam się serca dla drugiego człowieka. W tym czasie naszej uwagi potrzebują szczególnie, które nie mogą liczyć na pomoc swoich bliskich. Każdego roku Gmina Inowłódz oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowłodzu zapraszają właśnie takie osoby na „Spotkanie Wigilijne”.
To wydarzenie szczególnie ważne dla samotnych, starszych, chorych. Tegoroczne plany pokrzyżowała epidemia COVID-19. Nie będziemy mogli spotkać się z naszymi seniorami, złożyć im życzeń, przełamać się opłatkiem, aby chociaż przez ten krótki czas poczuli się wyjątkowo.Jednakże pomimo utrudnień, coroczne „Spotkanie Wigilijne” dla seniorów odbyło się w nowej odsłonie.
Mikołaj wraz z wolontariuszami dostarczył paczki do domów mieszkańców zachowując przy tym zasady dystansu społecznego oraz reżim sanitarny.
W przygotowanie świątecznej akcji włączyli się wójt gminy wspólnie z sołtysami, radnymi oraz pracownikami GCK i GOPS. Środki na ten cel pozyskało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Królowej Woli „Przyjazna Wieś” w ramach konkursu „Pomoc świąteczna” ogłoszonego przez Wojewodę Łódzkiego.
Wszystkim dziękujemy za pomoc, a seniorom życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych ludzkiej miłości i życzliwości, niech nie zabraknie Wam także radości, a zmartwienia odejdą w cień. Niech ten wyjątkowy czas napełni Was nadzieją i optymizmem, a Nowy 2021 Rok przyniesie zdrowie oraz spełnienie marzeń.
 
Organizatorzy
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook