Powrót do listyInowłodzka Sobótka i Kramy Inowłodzkie już w ten weekend

Kramy Inowłodzkie, to impreza osadzona w realiach 15 wieku. Odbywa się od 2017 r. na podzamczu Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu.

Podczas wydarzenia prezentowane są warsztaty rzemiosł dawnych, obyczaje średniowieczne oraz kultura i sztuka tego okresu.

Inowłodzka Sobótka. Impreza rozpocznie się na Zamku warsztatami wicia wianków oraz rozstrzygnięciem konkursu na najpiękniejszy z nich. Będzie można również posłuchać śpiewu zespołów ludowych z terenu Gminy Inowłódz. Następnie uczestnicy przemaszerują z pochodniami na przystań nad Pilicę. Wydarzeniu towarzyszył będzie Sobótkowy spływ kajakowy. Nad Pilicą zaplanowano występy artystyczne oraz puszczenie wianków na rzekę. Tradycyjnie rozpalone zostaną ogniska. Inowłodzka Sobótka odbędzie się 24 czerwca. Początek o godz. 17.00.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook