Powrót do listyInwentaryzacja wyrobów zawierających azbest

Od 1 do 30 września 2021 r. na terenie Tomaszowa Mazowieckiego przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit). Inwentaryzacje prowadzić będzie Zakład Analiz Środowiskowych „Eko-precyzja” z siedzibą w Ustroniu.

Urząd Miasta się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji. Ankieterzy posiadają stosowne upoważnienia.

Zarządców obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłaszanie tego faktu w Urzędzie Miasta Tomaszów Mazowiecki lub bezpośrednio do firmy „Eko-precyzja”, elektronicznie: e-mail: biuro@eko-precyzja.eu, telefonicznie: +48 694 025 853
lub poprzez wypełnienie ankiety online pod adresem:


https://www.eko precyzja.eu/ankieta.php

 

Brak uwzględnienia występowania wyrobów zawierających azbest w ewidencji gminnej może uniemożliwić otrzymanie dotacji na ściągnięcie, wywóz i utylizację azbestu.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook