Powrót do listyInwestycje gminy Tomaszów Mazowiecki. Ulica Jagiełły w Cekanowie gotowa

Dokonano odbioru końcowego zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 116457E – ul. Jagiełły w miejscowości Cekanów”. Inwestycja zrealizowana była w ramach programu rządowego – Fundusz Dróg Samorządowych na 2020 rok. Wartość całkowita projektu wynosi 693 266,16 zł, a dofinansowanie z FDS 346 632,00 zł.

W ramach realizacji zadania Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy z Gielniowa wykonało przebudowę drogi gminnej o długości 565 m. Wjazdy do posesji zostały wykonane z kostki brukowej, a zjazdy do pól  utwardzone destruktem. Pobocza wzdłuż przebudowanej drogi zostały obustronnie utwardzone kruszywem, a przydrożne rowy udrożnione wraz z nowymi rurami przepustowymi pod zjazdami.

Droga przez miejscowość Cekanów jest alternatywnym połączeniem z drogą wojewódzką 713 relacji  Łódź – Opoczno i Gminą Lubochnia. Powyższa inwestycja  przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego i poprawy komfortu podróżowania, a mieszkańcom zapewni bezpieczny dojazd do swoich posesji. Nowa nawierzchnia drogi wpłynie na  obniżenie poziomu hałasu i emisji spalin do powietrza.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook