Powrót do listyJak nie czytam, jak czytam

Miejska Biblioteka Publiczna – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza uczniów do udziału w IV ogólnopolskiej akcji czytelniczej pn.: „Jak nie czytam, jak czytam”. Akcja odbędzie się 7 czerwca 2019 r. o godz. 10.00 przed Biblioteką, Pl. Kościuszki 18

Pomysłodawcą akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”, pod patronatem Biblioteki Narodowej. Włączając się w to wydarzenie, chcemy dać każdemu uczestnikowi okazję by miło sobie poczytał w gronie bliskich, znajomych, koleżanek i kolegów. Każdy czyta to, na co ma ochotę, dla rozrywki, bez dorabiania wielkiej filozofii i z radości z czytania. Niech czytanie kojarzy się pozytywnie – jako relaks, czas wolny, rozrywka, niech czyta uczeń, nauczyciel, pani z biblioteki, przypadkowy czytelnik. Czytamy publicznie, po cichu lub na głos, książki wypożyczone z biblioteki lub własne.

Uczestnicy akcji, będą także mogli wymienić się swoimi książkami lub przygotowanymi do wymiany przez bibliotekę.

Informujemy, wszystkich uczestników wydarzenia że podczas imprezy będą wykonywane zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronach internetowych organizatora w celu promującym wydarzenia instytucji. Zdjęcia będą przetwarzane na stronach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim przez okres 5 lat, po tym czasie zostaną trwale usunięte.

 

 

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook