Powrót do listyJarmark Bożonarodzeniowy w Lubochni – zaproszenie

W niedzielę 11 grudnia 2022r. w imieniu organizatorów zapraszamy na plac w centrum Lubochni, w godzinach od 9.00 do 14.00, na Jarmark
Bożonarodzeniowy. Na odwiedzających czekać będą stoiska z oryginalnym i niepowtarzalnym rękodziełem, pięknymi ozdobami świątecznymi i pachnącymi, świątecznymi łakociami. Z
lubocheńskiego jarmarku wrócicie do domu z pięknymi pamiątkami oraz niezwykłymi, ręcznie tworzonymi prezentami dla rodziny i przyjaciół.
Przedświąteczne uroczystości nie obędą się bez gorącej herbatki z imbirem i goździkami, a także przepysznej zupy grzybowej dla każdego z was. W trakcie jarmarku swoje stoiska wystawią także uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz Publicznego Przedszkola Nr 1 w Lubochni, którzy prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację małego mieszkańca gminy Lubochnia, Jasia Goliata.
Zapraszamy na to przedświąteczne spotkanie do Lubochni , już w najbliższą niedzielę, 11 grudnia od godz. 9.00.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook