Powrót do listyJuż można składać wnioski na kontynuację 500+

Od 1 lutego można składać wnioski na nowy okres świadczeniowy programu 500 plus. Od 2021 roku w programie 500 plus następuje zmiana okresu świadczeniowego. Okres ten będzie trwał od 1 czerwca do 31 maja następnego roku. Jednak wiąże się to z koniecznością corocznego złożenia przez rodziców lub opiekunów nowego wniosku o wypłatę świadczenia.

Wnioski o wypłatę 500 plus w roku bieżącym będzie można składać od:

• 1 lutego 2021 r. drogą elektroniczną;
• 1 kwietnia 2021 r. drogą tradycyjną.

Wniosek o wypłatę świadczenia drogą elektroniczną będzie można złożyć za pomocą bankowości elektronicznej oraz platformy ePUAP i emp@tia (adres strony: empatia.mrips.gov.pl), przez bankowość elektroniczną oraz przez platformę ePUAP oraz w tradycyjnej formie papierowej w MOPS w Tomaszowie Maz., ul. Cekanowska 5; lub za pośrednictwem urzędu pocztowego.

Szczegółowa informacja MOPS w Tomaszowie Mazowieckim na temat zmian w przyznawaniu świadczenia 500 plus tutaj.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook