Powrót do listyKino na leżakach już w najbliższą sobotę

„Na noże” to popularny amerykański kryminał z intrygującą fabułą, który 7 sierpnia będzie można zobaczyć w Tomaszowie Mazowieckim na pl. T. Kościuszki w ramach „Kina na leżakach”. Początek seansu o godz. 21.30. Wstęp wolny.

Pisarz HarlanThrombey umiera w tajemniczych okolicznościach. Podejrzani są wszyscy członkowie jego rodziny. Do akcji wkracza dociekliwy detektyw Benoit Blanc (w tej roli Daniel Craig – znany m.in. jako James Bond). Aby odkryć prawdę, musi odnaleźć się w sieci kłamstw, którą plotą ekscentryczni krewni zmarłego pisarza.

Film „Na noże” wyreżyserowany przez Riana Johnsona stylem nawiązuje do najlepszych dzieł Agathy Christie. Doceniony został przez publiczność i krytykę. Otrzymał m.in. nominacje do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny, a także trzy nominacje do Złotych Globów (w kategoriach: najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor i najlepsza aktorka), co potwierdza, że warto obejrzeć tę produkcję.

Jak zakończy się śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci HarlanaThrombeya? Kto do niej się przyczynił? Dowiecie się tego, przychodząc w najbliższa sobotę do „Kina na leżakach”.

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook