Powrót do listyKino objazdowo odjazdowe w Lubochni

9 lipca 2020 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Lubochni, odbył się pokaz filmu dokumentalnego pt. „Graniczne cięcie” w reżyserii Igora Chojny. Projekcja odbyła się dzięki uprzejmości dyrektora XXX Festiwalu Mediów „Człowiek w zagrożeniu”, wicedyrektora Muzeum Kinematografii w Łodzi, Jakuba Wiewiórskiego, który wraz z „Kinem Objazdowo Odjazdowym” gościł w Lubochni podczas pokazu. Na spotkaniu obecna była Barbara Jakubowicz – koordynator komunikacji marketingowej i PR Festiwalu „Kolory Polski” od lat współpracująca z Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Historia filmu pt. „Graniczne cięcie” rozgrywa się w Osinowie Dolnym, nieopodal granicy polsko-niemieckiej gdzie mieszka zaledwie dwieście osób. W wiosce działają za to aż czterdzieści trzy salony fryzjerskie. Nie ma na świecie miejsca, w którym znajdowałoby się podobne nagromadzenie takich zakładów. Dokument ukazuje pracę jednego z nich. Po projekcji odbyło się spotkanie z reżyserem, które poprowadziła Joanna Zielińska- pracownik Muzeum Kinematografii w Łodzi. Rozmowa przybliżyła wszystkim kulisy powstawania filmu. Zgromadzeni widzowie mogli podzielić się swoimi wrażeniami oraz porozmawiać z autorem filmu. Dziękujemy i czekamy na kolejną równie ciekawą projekcję z „Kinem Objazdowo Odjazdowym”.

              
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook