Powrót do listyKino plenerowe przy Skansenie Rzeki Pilicy

Czym może się skończyć odsłuchiwanie rozmów telefonicznych prowadzonych przez znajomych w trybie głośnomówiącym? Czy tajemnice, które wyszły na jaw, zaważą na relacjach grupy przyjaciół? Jakie będą konsekwencje niewinnie rozpoczętej gry towarzyskiej? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać, oglądając film pt. „(nie)znajomi”, którego projekcja odbędzie się w piątek, 21 sierpnia na parkingu Skansenu Rzeki Pilicy w ramach MotoKina i Kina na Leżakach. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Film „(nie)znajomi” jest polską adaptacją scenariusza włoskiego filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Obraz wyreżyserowany przez Tadeusza Śliwę miał premierę we wrześniu 2019 roku. W rolach głównych zagrali m.in. Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska i Łukasz Simlat.

 

Seans przy Skansenie Rzeki Pilicy (ul. Modrzewskiego 9/11) rozpocznie się o godz. 21. Film będzie można obejrzeć z własnego samochodu, a dla niezmotoryzowanych przygotowane zostaną również leżaki.

 

Organizatorzy proszą o stosowanie się do obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook