Powrót do listyKolejna pomoc finansowa dla powiatu

Radni Rady Miejskiej przyjęli w czwartek uchwałę o przekazaniu kolejnych środków na przebudowę drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich. W tym roku powstaną nowe chodniki, a w przyszłym wymieniona zostanie nawierzchnia.

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim zwróciło się z prośbą do miasta o udzielenie w 2018 roku pomocy finansowej na rzecz powiatu tomaszowskiego  na realizację m.in. zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 4335E w Tomaszowie Mazowieckim – ul. Dzieci Polskich”.

W postępowaniu przetargowym koszt inwestycji opiewa na kwotę wyższą niż zakładano pierwotnie. Dlatego powiat zwrócił się do miasta z prośbą o zwiększenie środków dofinansowania o kwotę 19 227 zł. Łącznie miasto przekaże blisko 320 tys. zł na przebudowę ul. Dzieci Polskich.

W tym roku powstaną nowe chodniki w ciągu ul. Dzieci Polskich, a przyszłym zostanie wymieniona nawierzchnia.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook