Powrót do listyKolejne sukcesy podopiecznych PCAS

Kolejne sukcesy grupy teatralnej Powiatowego Centrum Animacji Społecznej. Po laurach w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Rok poetów. Rok poezji” przyszedł czas na Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA i kolejne sukcesy! Tym razem nagrodę za reżyserię „Lamentu Paranoika” i „Umrzeć z miłości” otrzymała p. Joanna Domalik Dróżdż. P. Joanna została doceniona za wyreżyserowanie dwóch tak odmiennych stylistycznie spektakli. Nagrodę aktorską natomiast otrzymała Zuzanna Borowska za monodram pt. „Lament Paranoika” na podstawie utworu Stephena Kinga „Paranoid: A Chant” A .Piekarzewskiego z modyfikacjami J. Domalik-Dróżdż. Powiatowe Centrum Animacji Społecznej jest bardzo dumne z obu nagród. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grupa powstała we wrześniu 2020 roku. Do osiągnięć zespołu należy zajęcie wysokich miejsc na Ogólnopolskich Konkursach Recytatorskich, a także zdobycie Srebrnej Maski w powiatowym przeglądzie XIV Tomaszowskich Teatraliów.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook