Powrót do listyKomunikat Wójta Gminy Rzeczyca z dnia 30 października 2020r. skierowany do mieszkańców z terenu Gminy Rzeczyca

Niniejszym informuję odbiorców wody z Grotowic, Brzezin, Łęgu, Rzeczycy, Zawad, Gliny, Luboczy i Kawęczyna, że z powodu dalszej dezynfekcji ujęcia wody w Grotowicach, woda w sieć wodociągową dostarczana jest ze Stacji Uzdatniania Wody w Sadykierzu. Najnowsze badanie wody wykazało, iż woda znajdująca się w wodociągu jest wolna od bakterii coli oraz drobnoustrojów tzn. jest to woda czysta.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tomaszowie Mazowieckim zalecił przeprowadzenie powtórnego badania w celu potwierdzenia przydatności wody do spożycia jednocześnie zalecając, aby do czasu uzyskania nowych wyników nadal przegotowywać wodę przed spożyciem.
Z uwagi na obowiązującą sytuację epidemiologiczną i tryb pracy laboratorium, kolejne próbki wody zostaną dostarczone do analizy w pierwszych dniach listopada br.
Marek Kaźmierczyk
/-/
Wójt Gminy Rzeczyca
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook