Powrót do listyKonferencja prasowa Lewicy – podsumowanie kampanii wyborczej

24 czerwca na placu Kościuszki odbyła się konferencja prasowa sztabu wyborczego Roberta Biedronia. Obecny był Tomasz Trela poseł lewicy – szefa sztabu wyborczego Roberta Biedronia, Anita Sowińska posłanka. Grzegorz Majewski szef sztabu Biedronia na województwo łódzkie.

Anita Sowińska na wstępie podkreśliła, że jesteśmy świadkami od 15 lat wojny która toczy się na terenie Polski wyborczej pomiędzy PO i PiS, wojny która nie służy obywatelom, nie prowadzi do zmian systemowych które służą społeczeństwu polskiemu.

Poseł Tomasz Trela zaapelował aby wziąć udział w wyborach w najbliższą niedzielę, ale zaapelował też do wyborców lewicy, do tych którzy 13 października 2019 roku poszli na wybory i zagłosowali na lewicę aby w najbliższą niedzielę poszli i zagłosowali na lewicę a głos na lewicę, wg posła Treli, to głos na Roberta Biedronia.

Robert Biedroń 3 lutego był w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki na mapie kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook