Powrót do listyKonkurs na projekt graficzny „logo” Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego „logo”  Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zachęcamy do udziału  wszystkie osoby fizyczne – mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, młodzież szkół ponadpodstawowych powyżej  16 roku życia. Za najciekawszą propozycję loga przewidziano nagrodę rzeczową.

Projekt logo może mieć dowolna formę graficzną i powinien nawiązywać do zadań MKRPA, w tym do szeroko rozumianej profilaktyki w zakresie uzależnień od narkotyków, dopalaczy, przemocy, a także fonoholizmu. Ważne, aby projekt wzbudzał pozytywne skojarzenia, przyciągał uwagę, wyróżniał się oryginalnością.

Prace konkursowe wraz z wypełnionymi załącznikami należy składać w siedzibie Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16 bądź przesłać pocztą do dnia 31 lipca 2019 roku z dopiskiem na kopercie „Konkurs na projekt graficzny logo Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook