Powrót do listyKonkurs na rymowankę ostatkową w PCAS-ie

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej organizuje konkurs na ostatkową rymowankę.  Inicjatywa skierowana jest do młodzieży i dorosłych od 13 roku życia.

Zadaniem uczestników jest ułożenie rymowanki o tematyce ostatkowej związanej z tradycją i obrzędowością  świętowania ostatniego dnia karnawału.

Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności literackich, rozbudzanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, kultywowanie tradycji i kultury ludowej naszego regionu, upowszechnianie kultury żywego słowa wśród uczestników i promocja ich twórczości, a także aktywizacja  w okresie pandemii  poprzez organizację konkursu w formule online.

Rymowankę należy przesłać  w formie elektronicznej  na adres animator@pcas-tomaszow.pl do 28 lutego 2021 roku. Do każdej pracy powinna być dołączona dokładnie wypełniona Karta Zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzania danych osobowych.

Nadesłane prace będą publikowane na stronie PCAS-u i na profilu facebook’owym.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie placówki https://pcastm.pl/.

Prace oceni specjalnie powołana komisja konkursowa, która wyłoni zwycięzców konkursu.

Film zapowiadający konkurs, będący jednocześnie efektem realizacji ostatkowej inscenizacji, którą przygotowali pracownicy Powiatowego Centrum Animacji Społecznej, można obejrzeć na stronie internetowej placówki i na profilu na facebook’u

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook