Powrót do listyKonkurs plastyczny pt. Choinka patriotyczna

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Choinka Patriotyczna” angażującym do wspólnej pracy dzieci i dorosłych mieszkańców naszego Miasta.

Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku 3 – 10 lat wraz z rodzicami lub pełnoletnimi opiekunami. To już 7 edycja konkursu „Choinka”, ale tegoroczną wzbogaciliśmy o akcent patriotyczny.
Temat konkursu oprócz aspektów plastycznych ma zainteresować dzieci znaczeniem wydarzenia 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Ma też przybliżyć historię oraz znaczenie symboli narodowych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i prosimy o zachęcenie dzieci do wzięcia w nim udziału i wspólną pracę nad projektami.
Termin składania prac upływa 6 grudnia 2018 r. Ogłoszenie wyników  11 grudnia w Miejskim Centrum Kultury filii Tkacz o godzinie 18.00

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook