Powrót do listyKoszulka z oryginalną panną na niedźwiedziu trafiła na aukcję WOŚP

Tomaszowska firma reklamowa M3Media przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gadżety reklamowe z których znana jest w naszym mieście.

Wśród gadżetów znalazły się m.in. kubki z nadrukiem, zestawy prezentowe na walentynki, kupon rabatowy na przyciemnianie szyb czy wybrany przez wygrywającego obraz na płótnie. Naszą uwagę jednak przyciągnęła koszulka z wizerunkiem panny i niedźwiedzia. Nowoczesną wersję herbu Tomaszowa Mazowieckiego stworzyła Kalina Sokół, która na co dzień zajmuje się właśnie projektami graficznymi w M3Media.

Mamy nadzieję, że przy nowoczesnym pomyśle i przekazie, podążającym jednak z duchem czasu, nie tracąc przy tym tożsamości panna z niedźwiedziem stanie się czymś więcej niż tylko grafiką na koszulce. Czas pokaże.

Bo przecież dobre pomysły dają ogromne możliwości…

Nam ten pomysł bardzo się podoba. A Wam?

 

Link do aukcji z koszulką tutaj

https://allegro.pl/oferta/921-183-koszulka-m-wygrywamy-m3media-10172996892

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook