Powrót do listyLato z Funduszami Europejskimi w Twardej

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na piknik rodzinny z Funduszami Europejskimi do Twardej (gmina Tomaszów Mazowiecki) już jutro, 25 czerwca.

Symulator dachowania, koncerty, animacje, darmowa wata cukrowa dla dzieci – te i wiele innych atrakcji czeka podczas pikniku.

Gwarantujemy wiele atrakcji dla dzieci, w tym dmuchańce, gry i zabawy. Dorosłych powinny zainteresować konsultacje i spotkania z beneficjentami funduszy europejskich. Powiemy jak pozyskać dofinansowanie, założyć i rozwijać własną firmę. To wszystko w przyjaznej atmosferze letnich pikników.

Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i instytucji podległych samorządowi województwa przybliżą samorządowcom, przedstawicielom organizacji pozarządowych i wszystkim zainteresowanym osobom aktualne i planowane w Urzędzie konkursy, programy, nabory i granty.

Początek spotkania w starostwie o godz. 13.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook