Powrót do listyLekkoatletyczna Akademia Artura Partyki

Wielkimi krokami zbliża się kolejne ciekawe wydarzenie w Arenie Lodowej. Już 7 grudnia odbędzie się tam nie lada sportowe wyzwanie dla uczniów klas IV-VI!

Akcja prowadzona będzie przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów lekkiej atletyki, dziennikarzy sportowych i organizatorów rekreacji sportowych. Udział w niej jest bezpłatny!

Do końca zapisów pozostało już niewiele czasu, dlatego zachęcamy szkoły do dokonywania zgłoszeń poprzez formularz dostępny wraz z regulaminem na stronie internetowej:

http://www.klub-pla.pl/

Podczas wydarzenia uczniowie spotkają się z zaproszonymi gwiazdami lekkiej atletyki, ponadto mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach sportowych obejmujących w głównej mierze skoki lekkoatletyczne.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma upominek.

Jest o co walczyć, dlatego nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i bądźcie z nami już w najbliższą środę w Arenie Lodowej! Zapraszamy!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook