Powrót do listyMajówka z PCAS-em

Już w tę sobotę „Majówka z PCAS-em”. W ramach wydarzenia odbędzie się podsumowanie projektu „Eko, zdrowo, pozytywnie” oraz rozdanie nagród laureatom konkursu fotograficznego pn. „Inny punkt widzenia – WIOSNA”. Na scenie, w dwóch blokach artystycznych, zaprezentują się wokaliści z placówki, zarówno dzieci z sekcji wokalnej pod kierunkiem p. Katarzyny Rychlik, jak i przedstawiciele stowarzyszeń mających siedzibę na terenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej, a także Senioralna Grupa Kabaretowa „Dzierlatki” oraz w bardziej biesiadnym repertuarze – koła gospodyń wiejskich z Dęby i Kochanowa. Bloki artystyczne zaplanowano na 14.00 i 15.00, natomiast podsumowanie projektu i konkursu na godz. 14.30. Organizacje pozarządowe i sekcje PCAS-u ustawią też swoje stoiska. Będzie można się zapoznać z ich działalnością, a także z ofertą zajęć Centrum. Ok. godz. 16.00  odbędzie się konkurs kulinarny dla dzieci, który poprowadzi 10-letnia Weronika Grudziak. Pierwsza część imprezy zakończy się o 15.30 uroczystym oddaniem do użytku skrzynkowych ogródków, które powstały we współpracy z firmą Eneris. Od godz. 16.00 natomiast, zaplanowano zajęcia dla dzieci. Będzie można popływać kajakiem razem z K.S. Amber i zagrać w siatkówkę z  UKS -em 13-tką Joker, a także sprawdzić się w innych konkurencjach sportowych, jak bieg w worku czy rzut do celu.

– Bardzo serdecznie zapraszam na naszą Majówkę, szczególnie dzieci i młodzież na tę drugą część. Będą to zajęcia sportowe, kajaki, siatkówka, ale także konkursy z nagrodami w mniejszych konkurencjach. Oczywiście będzie to też okazja, by zapoznać się z naszą ofertą, będzie stoisko, na którym instruktor ceramiki pokaże, jak można bawić się w sposób artystyczny gliną. Chętni będą mogli ulepić swoją figurkę, która potem trafi do pieca. I oczywiście konkurs kulinarny dla dzieci prowadzony przez 10-latkę, także zapraszam serdecznie całe rodziny. Będzie to okazja do wspólnego spędzenia czasu, skorzystania z naszej infrastruktury, porozmawiania z instruktorami, którzy zaproszą na rozpoczynające się już za tydzień zajęcia stacjonarne, a także na półkolonie, które rozpoczną się tuż po wybrzmieniu ostatniego dzwonka. – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – Oczywiście wszystkie te wydarzenia, zarówno część podsumowująca projekty, jak i zajęcia sportowe, odbędą się zgodnie z zasadami nadal obowiązującego reżimu sanitarnego, dlatego pamiętajcie Państwo o maseczkach i zachowaniu dystansu.

Sportowa część Majówki zakończy się o godz. 18.00.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook