Powrót do listyMajowy Piknik Ludowy w Skansenie Rzeki Pilicy

Wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy, a więc… 2 maja (we wtorek) w godz. 14-20 serdecznie zapraszamy do Skansenu Rzeki Pilicy na Majowy Piknik Ludowy.

Tradycyjnie, wydarzenie odbędzie się w klimacie kultury ludowej, a w programie przewidywane są występy lokalnych zespołów i inne tematyczne atrakcje, m.in. warsztaty plecionkarskie z wikliny, zajęcia przy stoisku rzeźby oraz tworzenia kwiatów z krepiny, spotkania z pasjonatami, strzelanie z łuku, rękodzieła oraz stoisko plastyczne i animacyjne dla najmłodszych, a panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Stokrotki” będą kusiły gości regionalnymi przysmakami.

Wydarzenie biletowane (w cenie biletu wstępu do Skansenu Rzeki Pilicy). Aby uniknąć kolejki, Organizatorzy zachęcają do kupowania biletów przez internet, pod linkiem https://biletyna.pl/wystawa/Skansen-Rzeki-Pilicy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook