Powrót do listyMecz Gortat Team vs Wojsko Polskie i 25 BKPow

13 lipca 2019 r. w łódzkiej Atlas Arenie został rozegrany mecz pomiędzy drużyną zawodnika NBA Marcina Gortata, a reprezentacją Wojska Polskiego. 

Charytatywny mecz, którego organizatorem była fundacja Marcina Gortata MG13 „Mierz Wysoko”, został rozegrany po raz ósmy. Na parkingu przed Atlas Areną  wszystkie osoby zainteresowane mogły zapoznać się ze sprzętem i uzbrojeniem będącym na wyposażeniu Wojska Polskiego. 

Elementem poprzedzającym mecz był przejazd zawodników wojskowymi pojazdami po centrum Łodzi. „Żolnierze! Wielkie brawa za to co robicie dla nas! – tymi słowami Marcin Gortat rozpoczął Wielki Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie. ” W 8 meczu Gortat Team vs Wojsko Polskie zwyciężyli żołnierze. Jednak w tym meczu nie było przegranych. Cały dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na cele statutowe Fundacji Marcina Gortata MG13Foundation

„Mierz Wysoko”, która zajmuje się wsparciem weteranów Wojska Polskiego i ich rodzin. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku Marcin Gortat wyróżnił najlepszych zawodników w wieku 9-13 lat, wyłonionych podczas Campów,  wyjazdem do USA na mecz ligi NBA. Na meczu, panował ogrom emocji i dobrej energii, było wiele zabawnych sytuacji, które zapewnili zawodnicy obu drużyn.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook