Powrót do listyMiasto z dotacjami

Dwie dotacje, na ekspertyzę oraz pielęgnacje drzew, otrzymało miasto z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Pierwsza do wysokości 94.390,00 zł dla realizacji zadania z dziedziny Badania naukowe i ekspertyzy/Monitoring Środowiska pn. „Opracowanie ekspertyzy składowiska odpadów poprzemysłowych przy ul. Piaskowej w Tomaszowie Mazowieckim”. Koszt całkowity zadania stanowi kwotę 167.280,00 zł.

Z tego samego źródła przyznano także drugą dotację do wysokości 94.022,00 zł, tym razem na realizację zadania z dziedziny: Ochrona Przyrody i Krajobrazu dla zadania pn.: „Wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych w koronach drzew w Parku SOLIDARNOŚĆ w Tomaszowie Mazowieckim”. Koszt całkowity zadania stanowi kwotę 106.240,00 zł.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook