Powrót do listyMiejsce Przyjazne Seniorom. Zgłoszenia 31 sierpnia

Od 17 do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatury do tytułu „Miejsca Przyjaznego Seniorom”. Celem projektu jest promowanie miejsc na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego, w których osoby starsze traktowane są w sposób szczególnie przyjazny, czują się swobodnie lub korzystają ze specjalnych przywilejów.
Miejscami przyjaznymi  seniorom mogą być kawiarnie, sklepy, apteki,  kina, a także różne instytucje publiczne tj. muzeum, ośrodki kultury, prywatni przedsiębiorcy albo też podmioty podejmujące działania na rzecz seniorów. Miejsca zarekomendowane zostaną rozpatrzone przez Tomaszowską Radę Seniorów  i zatwierdzone przez prezydenta miasta. Zgłoszeń mogą dokonać m.in. organizacje pozarządowe, instytucje, firmy lub grupy składające się z co najmniej 10 osób.

Formularze dostępne są  m.in. na stronie internetowej www.seniortm.pl oraz w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta. Wypełnione dokumenty należy złożyć w magistracie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook