Powrót do listyMiś Strażnika Miejskiego również miał swoje święto

W dniu 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, było to również święto Misia Strażnika Miejskiego, z tej okazji przedstawicielki Straży Miejskiej udały się do przedszkola „Iskiereczki” by świętować razem z dziećmi.

Było wiele misiowych atrakcji: misiowe tańce, misiowe piosenki, jedzenie miodku. Dzieci również wysłuchały bajki o przygodach Kubusia Puchatka, którą przeczytała funkcjonariuszka Straży Miejskiej jednak największą radość przyniosły odwiedziny Misia Strażnika Miejskiego który wywołał mnóstwo uśmiechu na wszystkich małych buziach. Miś z wielkim zaangażowaniem tańczył, śpiewał a na koniec poczęstował przedszkolaki małym co nieco. Na zakończenie dzieci otrzymały misiowe odblaski by w drodze z przedszkola były bezpieczne.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook