Powrót do listyMłodzi czytelnicy z Dwunastki

Czytanie ma moc! Wiedzą o tym uczniowie z kl. 1a, 2a, 3a i 3b Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, którzy biorą udział w cyklicznych zajęciach rozwijających zarówno pasję czytelnicza jak i kreatywność dzieci.
W ramach zajęć uczniowie mogli dotychczas spotkać się z bohaterami popularnej serii A. Maleszki o magicznym drzewie, razem z Bolkiem i Lolkiem dowiadywali się, czym zajmują się ludowy rzeźbiarz i garncarz, a z wierszami M. Rusinka odbyli podróż dookoła świata. Spotkania realizowane są we współpracy z wydawnictwem Znak Emotikon.
Ponadto dwunastkowi pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników. Dzielnie zaprezentowali się w grze terenowej, a po spotkaniu w murach szkolnej biblioteki z Wróżką i Książką mogli wreszcie wypożyczyć swoją pierwszą książkę. Oby miłość do literatury towarzyszyła im na co dzień.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook