Powrót do listyMotorowerzysta zginął w wypadku

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Pod kołami skody zginął 75-letni motorowerzysta.

22 października 2018r, kilka minut przed godziną 7:00, w miejscowości Zaborów II, na odcinku drogi gminnej pomiędzy Łaziskiem a drogą wojewódzką nr 713, doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 33-letni mężczyzna kierujący skodą, wyprzedzając forda transita doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym motorowerzystą. Na skutek zdarzenia 75-letni kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu. Kierujący skodą był trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą tomaszowscy funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim.

Apelujemy do kierowców o ostrożność na drodze. Jesień to trudny okres dla uczestników ruchu drogowego. Warunki atmosferyczne, silne zamglenia i opady deszczu nie sprzyjają kierującym i pieszym. Apelujemy o zmniejszenie prędkości i zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook