Powrót do listyMZK w okresie świątecznym

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o. informuje, że w okresie Świąt Wielkanocnych (18 – 23 kwietnia 2019 r.)  autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco:

– w dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019 r. – jak w ferie oznaczone na rozkładach jako dni powszednie wolne od nauki szkolnej,

– w dniu 20 kwietnia (Wielka Sobota) – jak w soboty,

– w dniach 21 i 22 kwietnia  (dni świąteczne)  – jak w niedziele i święta (bez ograniczeń).

 W dni powszednie wolne od nauki szkolnej nie kursują linie nr 31 i 32 a na liniach Nr 2, 33, 34, 37, 39, 40 i 45 część kursów oznaczonych w rozkładzie jako szkolne nie odbędą się. 

W niedzielę w godzinach około 6.00-6.30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym oraz opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich w rejonie kościołów, spowodowane przejściem  tradycyjnych procesji rezurekcyjnych oraz  w Wielki Piątek o godz. 20.00 procesją Drogi Krzyżowej  z kościoła przy ulicy Niskiej  ulicami: Niską, Bartosza Głowackiego, Majową, Szczęśliwą oraz ulicą Mireckiego do kościoła.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook