Powrót do listyNa tym koncercie warto być

Już wkrótce IV Mega Festyn Mechanika, 14 i 15 czerwca organizator czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z tej okazji przygotował wiele atrakcji. Jedną z nich jest niewątpliwie koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej, który odbędzie się 14 czerwca o godz. 19.00 w hali sportowej szkoły przy ul. św. Antoniego 29 w Tomaszowie Mazowieckim.
 
Koncert jest połączeniem dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej. Andrzej Sikorowski wykonuje w programie zarówno największe przeboje Zespołu Pod Budą, znane szerokiej publiczności, takie jak: Ale to już było, Jak kapitalizm, to kapitalizm, Bardzo smutna piosenka retro oraz utwory pochodzące z dwóch ostatnich nagranych wspólnie z córką płyt Kraków-Saloniki i Sprawa rodzinna. W programie Maja Sikorowska prezentuje swoją sztandarową piosenkę Głos z oddali oraz inne przeboje napisane dla niej przez ojca, takie jak Koledzy taty czy Kraków-Saloniki (kompozycja Seweryna Krajewskiego). Koncert jest opowieścią o rodzinie, która łączy dwie tradycje. Nie brakuje w nim greckich rytmów, które przywołują znane powszechnie muzyczne tematy. Maja Sikorowska, która wychowała się na piosence „wymagającej”, konsekwentnie kontynuuje rozpowszechnianie utworów szanujących kulturę słowa.
Już dziś w imieniu organizatora zapraszamy na koncert, bilety cegiełki w cenie 35 zł można nabyć w sekretariacie szkoły. Rezerwacje biletów również e-mail: zsp1rodzice@gmail.com. Szczegóły na plakacie. Organizator ufundował 3 bilety dla naszych czytelników.
Zabawa już wkrótce, śledźcie nasz fanpage na facebooku.

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook