Powrót do listyNabór dzieci – Wojskowy Klub Sportowy KAWALERIA

W związku z dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży szkoleniem  i doskonaleniem umiejętności gry w piłkę nożną Zarząd Wojskowego Klubu Sportowego „KAWALERIA” informuje, iż przeprowadza nabór dzieci z roczników 2010-2012.

Dzięki uprzejmości władz Gminy Tomaszów Mazowiecki i Dyrekcji szkół, klubowi zostały udostępnione obiekty szkoleniowe.

Treningi będą się odbywać na bazie obiektów: hala w Szkole Podstawowej w Smardzewicach oraz na boisku w m. Twarda.

Treningi będą się odbywać na bazie obiektów: hala w Szkole Podstawowej oraz boisko w m. Wiaderno. 

Jeżeli będą chętni w innych rocznikach Zarząd WKS „KAWALERIA” i trenerzy są gotowi do zorganizowania większej ilości grup treningowych.

Wymagania konieczne do spełnienia – pozytywne nastawienie i chęć do gry  w piłkę nożną.

Zapewniamy profesjonalną kadrę, właściwe podejście i metody szkolenia oraz doświadczenie w prowadzeniu grup młodzieżowych.

Ze względu na zbliżający się okres wakacyjny  i obecną sytuację zdrowotną w kraju sprawę prosimy potraktować jako pilną. Zgłoszeń prosimy dokonać do 10.06.2020r. Informacja o ilości chętnych jest niezbędna do prawidłowego rozplanowania terminów treningów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 502-213-903

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook