Powrót do listy„Nasi Wyklęci” – program artystyczny przygotowany przez PCAS [film]

Dorota Ignasiak – dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do obejrzenia widowiska „Nasi Wyklęci”, przygotowanego przez uczestników zajęć muzycznych i instrumentalnych w PCAS-ie, związanych z przypadającym dziś, 1 marca 2021 roku, Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W programie wystąpili: Zuzanna Ignasiak zaśpiewała „Walczyk”, Weronika Bąk – piosenkę „Inka”, Adrian Wymysło – „Nie gniewaj się na mnie, Polsko”, gitary – Konrad Ignasiak i Mikołaj Banasik, cajon – Szymon Pawlikowski, pomysł i przygotowanie wokalne – Katarzyna Rychlik, przygotowanie instrumentalne – Grzegorz Przedbora, kamery – Marcin Goździk i Kamil Miciński, montaż – Paweł Zysiak.

Zdjęcia historyczne pochodzą ze zbirów Instytutu Pamięci Narodowej i prywatnych zbiorów Jarosława Pązika.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook