Powrót do listy„Nasza ziemia w poezji i prozie”- spotkanie z Emilią Tesz

W ramach cyklu „Wieczory ze sztuką” Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na spotkanie z Emilią Tesz, które odbędzie się 17 maja o godzinie 17.30 w białobrzeskiej filii DOK.  Emilia Tesz jest tomaszowianką, z wykształcenia i z zamiłowania polonistką i dziennikarką, poetką oraz publicystką, członkinią Związku Literatów Polskich.

„Nasza ziemia w poezji i prozie” – tak autorka zatytułowała prezentację, która obejmie następujące publikacje: „Rytm serca”, „Gdy wieje wiatr Historii”, „Powroty”, „Spośród rzeczy wielu”, „Miejsce na Ziemi”, „Opowieści z kufra wyjęte”, „Chwile”. Podczas spotkania do wglądu dostępne będą książeczki dla dzieci: „Wiersze dla Ciebie” i „Wiersze z księżycem na dachu” oraz pełna przygód relacja z wyprawy na Daleki Wschód – „Wietnamski sen”. Pozycje te będzie można także zakupić.

Wstęp jest wolny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook