Powrót do listyNocna bójka na placu Kościuszki

Pięciu mężczyzn w wieku od 27 do 30 lat odpowie przed sądem za udział w bójce, która miała miejsce w nocy na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Jeden z uczestników bójki na skutek odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Za udział w bójce grozi kara do 3 lat więzienia.

Tuż po północy 15 sierpnia 2021 roku dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, iż w rejonie lokalu gastronomicznego na Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim bije się grupa mężczyzn. Na miejsce natychmiast skierował dostępne patrole, które już po chwili podjęły interwencję. W ich obecności kilku mężczyzn głośno wymieniało zdania mocno przy tym gestykulując, zaś dwóch mężczyzn leżało na ziemi. Policjanci rozpoczęli interwencję od wezwania do pomocy załogi karetki i sprawdzenia podstawowych czynności życiowych obu leżących mężczyzn. Po chwili jeden z mężczyzn podniósł się oświadczając, iż nie potrzebuje pomocy. Drugi z uwagi na doznane urazy został przewieziony przez załogę karetki do szpitala. Policjanci szybko ustalili, że bezpośredni udział w bójce brało pięciu mężczyzn. Trzech z nich, dwóch w wieku 27 lat i jeden 29-latek zostało zatrzymanych na miejscu interwencji. Kolejny uczestnik uciekł na widok nadjeżdżającego radiowozu. Mundurowi ustalili jego rysopis i szybko zatrzymali 27-latka. Ostatnim z uczestników męskiej potyczki był 30-latek, który trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod silnym wpływem alkoholu, Badania wykazały, że mieli w organizmie od 1 do ponad 3,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu cały kwintet usłyszał zarzut udziału w bójce. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook