Powrót do listyNowy sprzęt w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej otrzymało dofinansowanie w ramach programu „Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w kwocie 40 tys. zł. na zakup wyposażenia. Za pozyskane środki Centrum zakupiło projektor filmowy z wymienną optyką wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, moduł do bezprzewodowej komunikacji z urządzeniem oraz ekran ramowy przenośny z dwoma płótnami. Sprzęt doposaży pracownię fotograficzno – filmową, co zapewni jej rozwój i pozwoli wzbogacić ofertę placówki. Ograniczy to znacznie wydatki, które generowało wynajmowanie firm zewnętrznych do projekcji w ramach kina plenerowego czy wydarzeń kulturalnych i patriotycznych.

– Bardzo się cieszę, ze nowy sprzęt trafił do placówki, będzie to dla nas duże udogodnienie w organizowaniu projekcji nie tylko na naszym terenie, ale również w gminach naszego powiatu. Dotychczas generowało to duże koszty, bo wiadomo, że obsługa zewnętrzna kosztuje, dlatego też musieliśmy ograniczać w tym zakresie nasze działania. Teraz będziemy mogli częściej zapraszać mieszkańców do wspólnego oglądania filmów i produkcji tematycznych związanych z różnego rodzaju wydarzeniami. – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor PCAS-u. – Ponieważ jesteśmy placówką powiatową, terenem naszego działania staramy się obejmować także gminy naszego powiatu i każdy sprzęt, który nam to ułatwia, bardzo cieszy.

Całkowita wartość zadania to ponad 50 tys. zł. 10 300 zł. pochodzi ze środków własnych placówki.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook