Powrót do listyOd 26 listopada objazdy na 713

UWAGA! Od 26 listopada rozpoczyna się remont odcinka drogi wojewódzkiej 713 od Karpina do Ujazdu.

Zostanie wprowadzona reorganizacja ruchu, objazdy:

Dla pojazdów (kierunek Tomaszów Maz.– Łódź): z Ujazdu (DW 715) przez – Budziszewice – Koluszki – Brzeziny, dalej DK 72 – węzeł Brzeziny na autostradzie A1 – autostradą A1 do węzła Łódź Górna.

Dla pojazdów (kierunek Łódź – Tomaszów Maz.): węzeł Łódź Górna na autostradzie A1 (A1) – węzeł Brzeziny na autostradzie A1 – Brzeziny (DK 72) – Koluszki (DW 715) – Budziszewice- Ujazd.

Dodatkowo dla pojazdów do 3,5 ton z kierunku Andrespola (DW 713) i Kurowic (DW714) zostanie wprowadzony objazd od Karpina w kierunku Borowa – Kaletnik – Różyca (DW 716) – Koluszki (DW 715) – Budziszewice – Ujazd.

Zamknięcie nie dotyczy ronda na skrzyżowaniu DW 713 z DW 716 w miejscowości Rokiciny Kolonia w relacjach Koluszki – Piotrków Tryb. Nie będzie również obowiązywało dla dojazdów docelowych oraz pojazdów transportu zbiorowego.

 

 
 
 
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook