Powrót do listyOdblaski ratują życie! Wiedzą o tym już przedszkolaki… z Lubochni

Systematyczne spotkania policjantów różnych pionów z przedszkolakami i uczniami zwiększa świadomość młodego człowieka na temat bezpieczeństwa. Tym razem mundurowi z komisariatu w Czerniewicach razem z policjantem z Ruchu Drogowego odwiedzili grupę przedszkolaków z Publicznego Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej w Lubochni, z którymi rozmawiali o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo, właściwe przechodzenie przez jezdnię, noszenie odblasków. Najmłodsi wiedzieli, że widoczność na drodze jest bardzo ważna szczególnie w okresie jesienno – zimowym. Odblaski na plecaku, butach czy odzieży chronią nas przed groźnymi wypadkami czy potrąceniami. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o ich bezpieczeństwie w domu, co zrobić kiedy wydarzy się nieszczęśliwy wypadek. Apelowali również do pociech o to aby byli ostrożni podczas poznawania obcych osób, informowali jak mają reagować na ,,zaczepki” nie znanych im ludzi.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook